Originální hračkářství ve Znojmě

Výroba loutek a hraček - Oblekovická 185/133, Znojmo

Pořídit kvalitní dřevěné hračky a loutky můžete přímo v naší dílně ve Znojmě Oblekovicích. Všechny loutky máme vystavené a můžete si s nimi pohrát. Navíc uvidíte originální 100 let stará divadla a kulisy a jiné běžně neprodejné loutky. Stavte se do pohádky.

Hračkářství Znojmo

Žádné dítě nebaví nakupování a ručně vyrobené loutky zase nerady leží v krabici. Chtějí, aby si s nimi někdo hrál a vyzkoušel, jak se ovládají, proto vzniklo místo přímo pro ně. „Vždyť je to obrovská zábava, neustále s dětmi hledat zakletou princeznu a pak ji osvobozovat“, říká princ Jaromír. „Už nechci jen tak nečinně viset a čekat, kdy si mě někdo vybere a vezme domů. Chci si prostě pořád hrát“, dodává loutka Kašpárka. Pro někoho možná další obchod s hračkami, ale pro ty, co tam jednou vstoupí, obrovská zábava.

Rodinná firma Mašek ze Znojma vyrábí loutky, dřevěné hračky a dárkové předměty od roku 1990. Mezi hlavní poslání patří dělat dětem radost. Proto firma podporuje loutkové soubory a nyní otevírá svou prodejnu, kde chce veřejnost přiblížit k loutkářství, českému nehmotnému kulturnímu dědictví UNESCO.

Otevírací doba:

Po - Pá: 7:30 - 15:30

 

Načítava sa...