Doprava v ČR

Jak se dostaneme až k vám domů? Naskáčeme do krabice a nejčastěji nás odváží pan Kurýr, který za to ovšem chce 129 Kč, ale když nás objednáte více, tak jsme rádi, protože se po cestě můžeme spolu bavit. A za odměnu se na dopravu složíme my. Takže nad 1500 Kč je doprava ZDARMA.

Pokud neradi čekáte na kurýra, vyzvednout si nás můžete ve výdejních místech GLS Parcel Shop za 69 Kč nebo na jakékoliv z poboček Zásilkovny. A to za 99 Kč.

Pokud bydlíte kousek od Znojma, neváhejte se za námi zastavit přímo. Neodejdete s prázdnou.

Doprava na Slovensko

Máme to tam rádi, tak se snažíme najít tu nejlevnější dopravu, aby si s námi mohli hrát všechny děti ze Slovenska. Pán z GLS nás tam vozí za 6,49 EUR a pokud nás bude v krabici hodně, přesněji nad 100 EUR, platíme si cestu sami a pro vás je ZDARMA.

Pokud neradi čekáte na kurýra, vyzvednout si nás můžete ve výdejních místech GLS Parcel Shop nebo na jakékoliv z poboček Zásilkovny. A to jen za 5,90 EUR.

Platit můžete bez poplatků

Za platbu u nás nemusíte platit další poplatky. Vyberte si platbu v hotovosti na dobírku, platbu kartou nebo bankovním převodem a my vám nebudeme účtovat nic navíc. Vždyť my si chceme s vámi hrát, tak proč to komplikovat.

Platba kartou probíhá bezpečně skrz platební bránu společnosti ComGate Payments, a.s.. Více informací o bráně naleznete zde: https://www.comgate.cz/cz/platebni-brana

Můžete používat karty Mastercard i Visa nebo zvolit platební tlačítko pro rychlý bankovní převod.

V případě potíží při platbě či reklamaci platby se můžete obrátit na adresu společnosti Comgate:

ComGate Payments, a.s.
Gočárova třída 1754 / 48b, Hradec Králové
E-mail: platby-podpora@comgate.cz
Tel: +420 228 224 267

Loading...